e-Kiosk.pl - Dziecko 4/2017

czytaj

Dziecko

4/2017 (07.03.2017)

Liczba stron: 76

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
1.35 zł 1.50 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 40% w porównaniu do ceny z okładki

10,80 zł

Opis

Pierwsze tygodnie z noworodkiem w domu; rozmowa z psycholożką Agnieszką Stein o tym, jak się odnaleźć w roli rodzica; co umili nam życie; czy różnica zdań na temat wychowania jest dobra dla dziecka; jak i po co ćwiczyć w ciąży; to się opłaca: karmienie piersią; co zrobić, by dziecko zasypiało bez problemu i przesypiało całą noc; zabawki rozwijające sprawność rączek; jak zapobiegać i co robić, gdy dziecko zachoruje; kuchnia malucha – pomysły na szybkie dania; operacja przedszkole – wszystko, co musisz wiedzieć o zasadach rekrutacji.

Dziecko to miesięcznik adresowany do rodziców małych dzieci i planujących powiększenie rodziny. Tytuł powstał w 1995 roku, jego średni nakład wynosi 157 tys. egzemplarzy.
Poradnik adresowany jest do rodziców, zarówno tych młodych, niedoświadczonych, jak i starszych, którzy chcą stworzyć atmosferę miłości i wsparcia dla swoich dzieci. Siłą magazynu jest żywy i bliski kontakt z czytelnikami, a jego przesłaniem - szczęśliwe dzieciństwo. Bliska interakcja z czytelnikami realizowana jest również dzięki strony internetowej e-Dziecko, która jest najpopularniejszym serwisem parentingowym w polskim internecie.
Miesięcznik jest inicjatorem i współorganizatorem wielu ważnych akcji społecznych: m.in. "Rodzić po ludzku" i "Mieć dziecko w Polsce?", plebiscytu "Firma przyjazna mamie", czy plebiscytu produktów dla dzieci "Najlepsze dla dziecka".

czytaj więcej zwiń opis