e-Kiosk.pl - O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą 3/2017

czytaj

O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą

3/2017 (06.03.2017)

Liczba stron: 124

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
8.00 zł 12.00 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 43% w porównaniu do ceny z okładki

81,60 zł

Opis

Porozmawiaj ze mną... cierpliwie. Komunikacja z osobami cierpiącymi na autyzm czy stwardnienie zanikowe boczne jest możliwa, choć nie przypomina tradycyjnej rozmowy; Dieta w chorobie. Poznaj prawdy i mity na temat żywienia podczas walki z rakiem; Dlaczego pożegnałem weganizm. Niektórym ludziom służy jedynie jadłospis oparty na mięsie, który dostarcza najlepiej przyswajalne białka i pozwala uniknąć niedoborów; Potęga wolnego tempa. To spokojne układy jogi, a nie dynamiczne ćwiczenia, są najskuteczniejszym sposobem łagodzenia napięcia i stresu; Reakcje łańcuchowe. Zmiana postawy ciała i synergistyczne uruchamianie wszystkich mięśni mogą zwalczyć nawet przewlekłe dolegliwości dolnego kręgosłupa.

O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą to dwumiesięcznik wydawany na licencji bestsellerowego w Anglii, USA i Australii poradnika medycznego „What Doctors Don’t Tell You”. Pismo nie tylko ujawnia niedociągnięcia i ograniczenia medycyny oficjalnej, ale również podaje szereg alternatywnych metod leczenia.
Wielką zaletą magazynu jest prezentowanie poważnej wiedzy w sposób przystępny i atrakcyjny dla każdego. Jest kierowany do wszystkich osób dbających o swoje zdrowie, ale dominującą grupą czytelników są kobiety. Stąd w doborze tematów pierwszeństwo maja artykuły poświęcone kobiecym problemom zdrowotnym na różnych etapach życia i aspektom zdrowotnym diety, kultury fizycznej oraz zabiegów higienicznych i kosmetycznych.
To lektura obowiązkowa dla każdego, kto ceni swoje zdrowie. Pamiętaj - tylko my opisujemy to O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą!

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku