e-Kiosk.pl - elektro.info 3/2017

czytaj

elektro.info

3/2017 (14.03.2017)

Liczba stron: 96

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
7.00 zł 13.00 zł

Opis

Integracja elementów instalacji klasycznej z systemami automatyki budynkowej na przykładzie LCN i KNX; wymagania stawiane pomieszczeniom przeznaczonym do instalacji zespołów prądotwórczych i zasilaczy UPS; ochrona przepięciowa małych instalacji fotowoltaicznych; miernik rezystancji izolacji IR3455; oprogramowanie inżynierskie Weidmüller Configurator – łatwiejsza konfiguracja i projektowanie; przeciwpożarowy wyłącznik prądu – mity a rzeczywistość (cz. 2).

elektro.info to miesięcznik, który powstał w 2001 roku. Skierowany jest przede wszystkim do tych specjalistów, którzy chcą stale weryfikować i pogłębiać swoją wiedzę oraz rozwijać umiejętności zawodowe. Zamieszczane na łamach czasopisma artykuły merytoryczne opracowywane są przez zespół, prowadzony przez praktyka - projektanta elektryka z wieloletnim doświadczeniem. Ich tematyka dotyczy:

  • ochrony przeciwporażeniowej i odgromowej,
  • systemów gwarantowanego zasilania,
  • instalacji elektroenergetycznych,
  • oświetlenia i inteligentnego budynku,
  • pomiarów i bezpieczeństwa użytkowania instalacji i urządzeń elektroenergetycznych.


Jako jedyne czasopismo na rynku elektro.info w każdym wydaniu publikuje autorski projekt instalacji elektrycznej - e.projekt. Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego umieściło miesięcznik na liście czasopism punktowanych.
Materiały publikowane w czasopiśmie uzupełnia zawartość serwisu www.elektro.info.pl.

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku