e-Kiosk.pl - auto motor i sport 4/2017

czytaj

auto motor i sport

4/2017 (17.03.2017)

Liczba stron: 124

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
9.99 zł 9.99 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 17% w porównaniu do ceny z okładki

99,00 zł

Opis

Przegląd nowości z Genewy; Peugeot 5008 - modny SUV z rodziną w tle; samochody używane z pewnych źródeł; hybrydy: czym się różnią i jak działają na przykładzie Toyoty Prius, Kii Niro i Mitsubishi Outlandera PHEV; Hyundai i30 i Opel Astra – test porównawczy; Alfa Romeo Giulia i Lexus IS Hybrid – test porównawczy; Porsche Panamera 4S – test; BMW 520d – test; Maybach Landaulet – za kierownicą najdroższego Mercedesa po Afryce; testy zderzeniowe – 20 lat gwiazdek Euro NCAP; fascynacje: wyścigi autobusów.

„auto, motor i sport” jest miesięcznikiem wywierającym istotny wpływ na ostateczne decyzje czytelników co do wyboru marki i modelu kupowanego samochodu, sposobu finansowania zakupu, a także nabywania odpowiednich akcesoriów. Pismo ma wśród czytelników opinię „fachowego doradcy”. Tej roli nie są w stanie zapewnić inne media.

„auto, motor i sport” zawdzięcza swoją unikalną pozycję systematycznie publikowanym testom najnowszych samochodów wprowadzanych do sprzedaży na polski rynek, długodystansowym testom porównawczym, ukazującym pełne koszty eksploatacji samochodów w warunkach polskich, szczegółowym informacjom o bezgotówkowych lub kredytowych formach zakupu samochodów (banki, biura kapitałowe) oraz bardzo ważnym w polskich warunkach testom porównawczym samochodów używanych i przeglądom dostępnych na polskim rynku akcesoriów samochodowych (m.in.: systematyczne testy opon letnich i zimowych).

Numer 6/2006 możesz pobrać za darmo!

Uwaga: opcja drukowania e-wydań opublikowanych do 31.01.2011 jest dla tego tytułu wyłączona.

czytaj więcej zwiń opis