e-Kiosk.pl - Wysokie Obcasy Extra 4/2017

czytaj

Wysokie Obcasy Extra

4/2017 (16.03.2017)

Liczba stron: 204

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
7.20 zł 7.99 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 40% w porównaniu do ceny z okładki

57,60 zł

Opis

Miłość możliwa – Ludwika i Henryk Wujcowie; z Anją Rubik rozmawia Piotr Najsztub; Kellyanne Conway kłamie dla Trumpa; Antoine Leiris: Jestem cały pokruszony; perfumy typowo więzienne; Agnieszka Jucewicz rozmawia z Helen Fisher; czy zastąpią nas roboty; jak się malujemy wiosną 2017; erekcję da się zrobić; zalesiony wieżowiec.

Wysokie Obcasy Extra to specjalne wydanie magazynu, dostępne w samodzielnej sprzedaży. Pierwszy numer ukazał się na rynku w kwietniu 2010 i spotkał się z dużym zainteresowaniem odbiorców. W wyniku tego zainteresowania w roku 2010 Wysokie Obcasy Extra były kwartalnikiem, ale głosy czytelników ośmieliły nas do decyzji o dwumiesięczniku w roku 2011 i miesięczniku w 2014.
Wydania przygotowywane są z myślą o stałych i nowych czytelniczkach i czytelnikach; prezentują wywiady z interesującymi osobami, felietony i teksty stałych, lubianych autorów, wyjątkowe sesje mody i urody.
Magazyn Wysokie Obcasy Extra jest skierowany do osób wykształconych, aktywnych, ciekawych świata, zainteresowanych kulturą, psychologią, polityką, ale także otwartych na niebanalne propozycje modowe i kulinarne. Główną grupę odbiorców tworzą kobiety z wyższym wykształceniem, w wieku 25-35 lat, o otwartych umysłach, pracujące, rodzinne, również feministki. Do czytania magazynu redakcja zaprasza też panów.

czytaj więcej zwiń opis