e-Kiosk.pl - Forum 5/2017

czytaj

Forum

5/2017 (02.03.2017)

Liczba stron: 84

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
5.90 zł 5.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 19% w porównaniu do ceny z okładki

124,90 zł

Opis

Michnik o Kaczyńskim; Oscary 2017 – wielka draka w Dolby Theatre; dokąd zmierzają USA; dwór Trumpa – najdroższy prezydent; o nich się mówi – Dina al-Dżuhani Abdulaziz, Rodrigo Rato, Everton Luiz; Mohamed Bzeek – ojciec wszystkich sierot; z czyjej ręki zginął Kim Dzong Nam; rekordy prędkości – wyścigi po dnie jeziora; co pali afgańska elita; ostatnie fado w Lizbonie; wojna gangów – niebezpieczne dzielnice Chicago; porzucone Aleppo – życie na gruzach miasta; w stepie szerokim – Kirgiz nie schodzi z konia; na orbicie Daily Planet; trendy, zagadki i odkrycia; Danny Boyle i Ewan McGregor – wspólny pociąg do „Trainspottingu”; skarby Tatr – Słowacja nie tylko dla narciarzy; Liga Narodów – od patosu do zdrady.

Tygodnik Forum, istniejący już od 1965 r., co tydzień dostarcza przeglądu najciekawszych artykułów, komentarzy i analiz z prasy międzynarodowej. Forum jest pismem, które przybliża polskiemu czytelnikowi różne punkty widzenia, prezentuje problemy, poglądy i idee, którymi żyje dzisiaj świat i Europa. Forum pozwala przy tym spojrzeć Polakom na wiele spraw inaczej niż widzą je krajowi dziennikarze i publicyści.

Wśród tytułów, z którymi współpracuje Forum, są gazety amerykańskie, m.in.: The Washington Post, Los Angeles Times, brytyjskie: Financial Times, The Times, The Guardian, niemieckie: Der Spiegel, Sueddeutsche Zeitung, francuskie Le Figaro, L'Express, Le Nouvel Observateur i wiele innych.

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku