e-Kiosk.pl - Auto Świat 9/2017

czytaj

Auto Świat

9/2017 (26.02.2017)

Liczba stron: 60

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
2.00 zł 2.50 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 20% w porównaniu do ceny z okładki

102,00 zł
SMS Jeżeli chcesz kupić to e-wydanie za pomocą sms, musisz być zalogowany
3.69zł zaloguj się

Opis

Co szykują Mercedes, Ford, Lambo, Renault i Porsche; Toyota Prius Plug-in – wrażenia z jazd hybrydą ładowaną z gniazdka; Seat Leon Cupra – 300-konny kompakt z napędem 4x4; porównanie SUV-ów z napędem na jedną oś; Toyota Auris z silnikiem 1.2 turbo; Citroën C3 – maluch nowej generacji z 3-cylindrowym 1.2; Audi A5 Sportback – nowa wersja stylowego A5 z dieslem 2.0/190 KM; Mazda 3 – kompakt po face liftingu w 165-konnej odmianie 2.0.

Auto Świat to najpopularniejszy w Polsce magazyn dla pasjonatów motoryzacji. Czytelnicy znajdą w tygodniku prezentacje najnowszych samochodów, opisy jazd testowych, a także raporty o sprawach ważnych dla kierowców np. zmianie przepisów ruchu drogowego. Każdy numer tygodnika zawiera testy samochodów, porównania wybranych modeli, porady dotyczące eksploatacji auta i odpowiedzi ekspertów na pytania czytelników.

Tygodnik Auto Świat jest również organizatorem ogólnopolskich konkursów i plebiscytów dla czytelników. Jednym z nich jest Narodowy Auto Test - kompleksowe badanie opinii polskich kierowców na temat posiadanych przez nich samochodów. Wyniki testu pokazują stan polskiej motoryzacji oraz preferencje i oczekiwania kierowców wobec swoich aut.

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku