e-Kiosk.pl - Newsweek 10/2017

czytaj

Newsweek

10/2017 (26.02.2017)

Liczba stron: 140

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł
SMS Jeżeli chcesz kupić to e-wydanie za pomocą sms, musisz być zalogowany
6.15zł zaloguj się

Opis

Robert Biedroń i jego partner Krzysztof Śmiszek o heteromatriksie, ślubach gejów i fatalnej samokontroli; Ryszard Bogucki to kiler; Marcin Dubieniecki – „Newsweek” odsłania kulisy śledztwa przeciw byłemu zięciowi prezydenta; PiS próbuje usprawiedliwić swój nepotyzm, polityczną korupcję, brak kwalifikacji własnych kadr; w Warszawskiej Operze Kameralnej trwa konfl ikt między dyrekcją i artystami; Tom Hardy: pociągają mnie fi lmy, które próbują jakoś się zmierzyć z tabu, z brutalnością – mówi aktor.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku