e-Kiosk.pl - Żagle - wydania archiwalne do 12/2017 4/2017

czytaj

Żagle - wydania archiwalne do 12/2017

4/2017 (30.03.2017)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.10 zł 11.99 zł

Opis

Początek batalii o Puchar Ameryki ruszy 26 maja tego roku – walka o 35. America’s Cup może być najbardziej wyrównana od lat, a to dzięki wprowadzeniu katamaranów AC 50; nowe konstrukcje jachtowe; motoportret – luksus po hiszpańsku; 150. rocznica urodzin – Mariusz Zaruski; czy powstanie Warszawsko-Zegrzyńska Pętla Wodna – cz. 2; reportaż z helsińskich targów wodnych Venebat, które zwyczajowo otwierają sezon nautyczny w Finlandii; Chorwacja po raz pierwszy – to kompendium wiedzy na temat chorwackich czarterów dla początkujących, którzy mają zamiar spróbować sił na Adriatyku; jak zdobyć medal w Tokio; krótko o aktualnych wydarzeniach sportowych.

  • Magazyn z tradycjami i ugruntowaną pozycją na rynku, wydawany od 1959 roku, porusza tematykę żeglarstwa i sportów wodnych.
  • W każdym numerze profesjonalne testy nowych konstrukcji jachtów oraz specjalistyczne poradniki będące kompendium wiedzy technicznej z zakresu żeglarstwa.
  • Najnowsze doniesienia z imprez żeglarskich organizowanych w kraju i na świecie (Puchar Ameryki, Volvo Ocean Race).
  • Wyczyny i osiągnięcia opisywane i relacjonowane przez najlepszych polskich żeglarzy i fachowców z wielu dziedzin, jak Karol Jabłoński czy Mateusz Kusznierewicz.
  • Locje, niezwykłe rejsy, porty i mariny to ciekawostki z działów śródlądowego i morskiego.
  • Realizacja licznych projektów dla dzieci i młodzieży, których celem jest edukacja przyszłych pokoleń żeglarzy.

czytaj więcej zwiń opis