e-Kiosk.pl - Jeźdźcy dinozaurów

Jeźdźcy dinozaurów

Victor Milan

Liczba stron: 494

Kupując otrzymujesz:

EPUB, MOBI
Pojedyncze wydanie
39.90 zł

Opis

Raj jest rozległym, różnorodnym, często okrutnym światem. Mieszkają na nim ludzie, lecz dominują dinozaury, potwory dzikie oraz udomowione, wykorzystywane do pracy, a także w walce. Zakuci w zbroje rycerze wyruszają w bój, dosiadając tych stworzeń, by stawić czoło szkolonym do walki ogromnym triceratopsom, noszącym na grzbietach załogi złożone z nisko urodzonych.
Jednym z takich rycerzy jest Karyl Bogomirsky - wybrany, by poprowadzić do boju w obronie swych ziem ludzi, którzy szukają ucieczki od ścieżki wojny i przemocy, pragnąc żyć w miłości i pięknie. Cesarstwo ogłasza krucjatę przeciwko pokojowo nastawionej prowincji i wyjmuje spod prawa jej przywódców, co czyni zadanie Karyla niemal niewykonalnym.
Jednak ludzie w Nuevaropie stają w obliczu największego niebezpieczeństwa, gdy legendarne Szare Anioły - starożytna broń Ośmiu, którzy stworzyli Raj - powracają na scenę po stuleciach nieobecności. Wszyscy uważali, że są tylko bajką służącą straszeniu niegrzecznych dzieci, ale okazuje się, że istnieją naprawdę.

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku