e-Kiosk.pl - Beauty Forum 3/2017

czytaj

Beauty Forum

3/2017 (14.03.2017)

Liczba stron: 168

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
12.99 zł 14.95 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 33% w porównaniu do ceny z okładki

99,99 zł

Opis

Dossier: mikropigmentacja – makijaż permanentny od A do Z; make-up 2017: green glamour; czas na detoks: wiosenne menu zabiegowe; zaproszenie na jubileuszową edycją targów Beauty Forum; o włos... za dużo – elektroepilacja i laseroterapia; niezwykła toksyna: jad kiełbasiany; laser w kosmetologii: perspektywy, możliwości, ograniczenia; manikiur bezcążkowy; narzędzia w gabinecie pielęgnacji stóp; wyjątkowe miejsce: psychologia przestrzeni w praktyce; makijaż dla aktywnych.

BEAUTY FORUM – edycja polska jest czasopismem międzynarodowym, poświęconym kosmetyce profesjonalnej. Na łamach magazynu prezentujemy najnowsze osiągnięcia w branży i tendencje w światowej kosmetyce oraz aktualne informacje o markach i produktach. Szczegółowo opisujemy najnowsze technologie, aparaturę i zabiegi. BEAUTY FORUM to także platforma wymiany poglądów i opinii uznanych specjalistów i autorytetów.
Działy tematyczne: KOSMETYKA: pielęgnacja, dermatologia; SPA CONCEPT: wellness i spa; KOLOR I STYL: makijaż, wizaż, stylizacja, makijaż permanentny; DŁONIE I PAZNOKCIE: pielęgnacja dłoni, techniki i trendy w dziedzinie manikiuru, przedłużania i zdobienia paznokci; PIELĘGNACJA STÓP: nowości i informacje z zakresu specjalistycznej pielęgnacji stóp, najnowsze techniki pedikiuru; BIZNES: aktualności i analiza rynku kosmetycznego, wskazówki dotyczące zarządzania firmą; TARGI: relacje z krajowych i międzynarodowych targów BEAUTY FORUM, cykl artykułów przygotowujących do udziału w mistrzostwach, a także warunki i regulaminy uczestnictwa.

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku