e-Kiosk.pl - Dziecko 5/2017

czytaj

Dziecko

5/2017 (06.04.2017)

Liczba stron: 84

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
1.35 zł 1.50 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 40% w porównaniu do ceny z okładki

10,80 zł

Opis

Idealne matki nie istnieją – rozmowa z Justyną Dąbrowską, psycholożką i psychoterapeutką; to jedzenie ma moc – dietetyczka o niedrogich polskich superfoods; gdy żyły strajkują – co pomoże na żylaki, pajączki i hemoroidy; jak wygląda połóg po cesarskim cięciu; pediatra o karmieniu mlekiem modyfikowanym; 6 warunków udanego karmienia piersią; sposoby na zwiększenie odporności dziecka urodzonego przed czasem; triki na przemycanie warzyw; jak przygotować się do wiosennego spaceru z niemowlęciem.

Dziecko to miesięcznik adresowany do rodziców małych dzieci i planujących powiększenie rodziny. Tytuł powstał w 1995 roku, jego średni nakład wynosi 157 tys. egzemplarzy.
Poradnik adresowany jest do rodziców, zarówno tych młodych, niedoświadczonych, jak i starszych, którzy chcą stworzyć atmosferę miłości i wsparcia dla swoich dzieci. Siłą magazynu jest żywy i bliski kontakt z czytelnikami, a jego przesłaniem - szczęśliwe dzieciństwo. Bliska interakcja z czytelnikami realizowana jest również dzięki strony internetowej e-Dziecko, która jest najpopularniejszym serwisem parentingowym w polskim internecie.
Miesięcznik jest inicjatorem i współorganizatorem wielu ważnych akcji społecznych: m.in. "Rodzić po ludzku" i "Mieć dziecko w Polsce?", plebiscytu "Firma przyjazna mamie", czy plebiscytu produktów dla dzieci "Najlepsze dla dziecka".

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku