e-Kiosk.pl - Forum 6/2017

czytaj

Forum

6/2017 (16.03.2017)

Liczba stron: 84

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
5.90 zł 5.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 19% w porównaniu do ceny z okładki

124,90 zł

Opis

Wojna w Watykanie: kto poluje na Franciszka?; wypierzmy przeszłość: PiS pisze historię; murem za populistą: Stany Zagrodzone; Jezioro Niedźwiedzie: Noe płynie do Kanady; polowanie na wiedźmę; zbawcy Salwadoru: wojsko gorsze od gangu; stymulator gospodarki: pożytek z seksgadżetów; pies z wilczym biletem: dingo był imigrantem; zagadka Vermeera: obraz długów i kryzysów; ile państw w Izraelu?; Warszawa kontra Bruksela – czy PiS wyprowadza Polskę z Unii.

Tygodnik Forum, istniejący już od 1965 r., co tydzień dostarcza przeglądu najciekawszych artykułów, komentarzy i analiz z prasy międzynarodowej. Forum jest pismem, które przybliża polskiemu czytelnikowi różne punkty widzenia, prezentuje problemy, poglądy i idee, którymi żyje dzisiaj świat i Europa. Forum pozwala przy tym spojrzeć Polakom na wiele spraw inaczej niż widzą je krajowi dziennikarze i publicyści.

Wśród tytułów, z którymi współpracuje Forum, są gazety amerykańskie, m.in.: The Washington Post, Los Angeles Times, brytyjskie: Financial Times, The Times, The Guardian, niemieckie: Der Spiegel, Sueddeutsche Zeitung, francuskie Le Figaro, L'Express, Le Nouvel Observateur i wiele innych.

czytaj więcej zwiń opis