e-Kiosk.pl - Trainer 2/2017

czytaj

Trainer

2/2017 (06.05.2017)

Liczba stron: 60

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
10.98 zł 12.99 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 31% w porównaniu do ceny z okładki

35,99 zł

Opis

Ćwiczenia izolowane na pośladki; porady architekta dla otwierających studia treningu personalnego; czy istnieje idealny system żywieniowy; FIBO 2017 – relacja z targów; konkurs dla klubów fitness i studiów treningu personalnego; prezentacja firm oferujących akcesoria dla studia treningu personalnego; zrozumieć klienta zanim odejdzie; programowanie treningu dla początkujących; poznaj powięziowy język ciała; wpływ białka serwatkowego i węglowodanów na redukcję tkanki tłuszczowej w organizmie człowieka w warunkach treningowych; wpływ postu na ogólne zdrowie człowieka; konopie królem wśród protein?; aerial joga.

Trainer jest nowym magazynem edukacyjnym dla instruktorów fitness, trenerów siłowni i trenerów personalnych. Instruktorzy oraz trenerzy są kompetentnymi doradcami menedżerów klubów fitness przy podejmowaniu strategicznych decyzji inwestycyjnych, znakomicie orientują się w aktualnych trendach na rynku oraz co ważne, mają potrzebę nieustannego podnoszenia własnych kwalifikacji.
Magazyn Trainer podzielony jest na następujące rubryki: ZAJĘCIA GRUPOWE, TRENING SIŁOWY I CARDIO, TRENING PERSONALNY, ZDROWIE I BADANIA, SPOŁECZNOŚĆ, SZKOLENIA I BIZNES. Właśnie do nich skierowany jest Trainer, który porusza wszystkie tematy interesujące z punktu widzenia instruktorów i trenerów. Dlatego stawiamy na wysoką wartość merytoryczną artykułów oraz współpracę z ekspertami renomowanymi szkołami fitness.

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku