e-Kiosk.pl - Newsweek 12/2017

czytaj

Newsweek

12/2017 (12.03.2017)

Liczba stron: 108

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł
SMS Jeżeli chcesz kupić to e-wydanie za pomocą sms, musisz być zalogowany
6.15zł zaloguj się

Opis

Rozwód z Europą: kompromitująca klęska w Brukseli to dla Jarosława Kaczyńskiego kolejny powód, by wyprowadzić Polskę z Unii; Andrzej Duda: milczący, słaby, bojaźliwy; Ludwik Dorn: trzeba straszyć, PiS wykańcza Polskę; alimentów nie dostaje w Polsce aż milion dzieci, niepłacących rodziców jest kilkaset tysięcy; kompleks Donalda: decyzja o wystawieniu kandydatury Jacka Saryusza-Wolskiego zapadła w warszawskim mieszkaniu Ryszarda Czarneckiego; organizm podobny do zarodka stworzyła właśnie polska uczona pracująca w Cambridge, pozwoli on wyjaśnić, jakie mechanizmy sterują rozwojem człowieka; „Fak maj lajf” to prozatorski debiut wybitnego reportera Marcina Kąckiego.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku