e-Kiosk.pl - Cztery Kąty 5/2017

czytaj

Cztery Kąty

5/2017 (06.04.2017)

Liczba stron: 116

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.30 zł 6.99 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 40% w porównaniu do ceny z okładki

50,40 zł

Opis

Oświetlenie, które nie tylko rozjaśnia mrok, ale także oczyszcza powietrze; smakołyki, w których ważną rolę odgrywa kawa; wnętrze, w którym głównym materiałem wykończeniowym jest sklejka; klimatyczne mieszkanie w przedwojennej warszawskiej kamienicy; 32 m kw. zaaranżowane niewielkim kosztem; pomysłowe okienne dekoracje; stylowe nakrycia na każdą okazję; uniwersalna sklejka – doskonały materiał na ściany, meble i dodatki; lato na salonach – wprowadź kolory do swojego domu; balkon – dwie propozycje wiosennej metamorfozy; balkonowe leżaki, leżanki i hamaki; projekty mieszkań czytelników; urządź funkcjonalną kuchnię z IKEA – mobilne wyspy i pomocniki; zrób to sam – niezwykłe pisanki; jak przygotować kwiaty doniczkowe do lata na balkonie; piękne przedmioty z ptasimi motywami; sterowanie domem za pomocą pilota lub smartfona; kredensy w dwóch kategoriach cenowych; kuchenne AGD typu 2 w 1, a nawet... 3 w 1; podłogi przyjazne domownikom i środowisku; miniurządzenia zasilane z komputera; rozmaitości dla domu i rodziny; plebiscyt, w którym wybieramy najlepsze produkty; adresy – sklepy, producenci, projektanci.

Miesięcznik Cztery Kąty ukazuje się od października 1991 r. i jest najpoczytniejszym poradnikiem poświęconym dekorowaniu wnętrz.
Czytelnikami Czterech Kątów są osoby zainteresowane samodzielnym urządzaniem i remontowaniem domów oraz mieszkań, otwarte na nowości, poszukujące ciekawych pomysłów na zaaranżowanie swojego otoczenia. Magazyn jest inspiracją dla wszystkich tych, którzy chcą mieć przytulne i atrakcyjne mieszkanie, wykorzystują oryginalną architekturę i sprawdzone pomysły.

czytaj więcej zwiń opis