e-Kiosk.pl - O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą 4/2017

czytaj

O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą

4/2017 (10.04.2017)

Liczba stron: 132

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
8.00 zł 12.00 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 43% w porównaniu do ceny z okładki

81,60 zł

Opis

Immunoterapia może zabić; starcie z parkinsonem; detoks przywróci zdrowie; sposoby na oparzenia; jak zasnąć bez tabletek; skuteczne kuracje octem; 11 chorób, w których pomogą probiotyki; jak radzić sobie z: nietrzymaniem moczu i osłabieniem śledziony.

O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą to dwumiesięcznik wydawany na licencji bestsellerowego w Anglii, USA i Australii poradnika medycznego „What Doctors Don’t Tell You”. Pismo nie tylko ujawnia niedociągnięcia i ograniczenia medycyny oficjalnej, ale również podaje szereg alternatywnych metod leczenia.
Wielką zaletą magazynu jest prezentowanie poważnej wiedzy w sposób przystępny i atrakcyjny dla każdego. Jest kierowany do wszystkich osób dbających o swoje zdrowie, ale dominującą grupą czytelników są kobiety. Stąd w doborze tematów pierwszeństwo maja artykuły poświęcone kobiecym problemom zdrowotnym na różnych etapach życia i aspektom zdrowotnym diety, kultury fizycznej oraz zabiegów higienicznych i kosmetycznych.
To lektura obowiązkowa dla każdego, kto ceni swoje zdrowie. Pamiętaj - tylko my opisujemy to O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą!

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku