e-Kiosk.pl - Estrada i Studio 4/2017

czytaj

Estrada i Studio

4/2017 (10.04.2017)

Liczba stron: 124

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
9.90 zł 16.50 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 49% w porównaniu do ceny z okładki

101,00 zł

Opis

Własna sygnatura brzmieniowa; walka o miejsce w miksie; The Orb CM; Dystopian Drones; funkcje Lock i Variation; najnowsze narzędzia oraz pakiety brzmieniowe dla Ableton Live; Reverb, czyli o pogłosie; testy: Allen & Heath Qu-SB, Bitwig Studio 2, OEKSound Soothe, Roland AE-10, TC Helicon Perform VK, Teknosign Gain, Toontrack Grooves/Beats.

Zawartość magazynu Estrada i Studio dzieli się na cztery części: testy najnowszego sprzętu, tutoriale technologiczne, rozmowy i prezentacje muzyczne.
Miesięcznik jest wydawany razem z nośnikami cyfrowymi, których zawartość jest uzupełnieniem publikowanych artykułów. Testowanym produktom zawsze towarzyszy prezentacja audio, a także pełna dokumentacja, filmy i software, dzięki czemu czytelnik otrzymuje komplet informacji na temat sprzętu/oprogramowania. Dołączone do magazynu media elektroniczne stanowią bardzo atrakcyjną dla czytelnika wartość dodaną. Redakcja zleca twórcom produkcję oryginalnych pakietów sampli, dostępnych tylko i wyłącznie na naszych płytach.
Dbamy także o to, by kilka razy do roku zamieszczać na naszych krążkach w pełni funkcjonalne oprogramowanie, udostępnione nam przez jego producentów.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku