e-Kiosk.pl - Newsweek 13/2017

czytaj

Newsweek

13/2017 (19.03.2017)

Liczba stron: 104

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł
SMS Jeżeli chcesz kupić to e-wydanie za pomocą sms, musisz być zalogowany
6.15zł zaloguj się

Opis

Polscy eurodeputowani zatrudniali pracowników na lewych etatach – europarlament żąda wyjaśnień; dzięki 500+ i skutecznej propagandzie wciąż pięć milionów Polaków popiera PiS - teraz jego media zmienią nas w eurosceptyków; skąd posłowie PiS wiedzą, co mówić w mediach; dlaczego dzieci na oddziale intensywnej terapii muszą być same; kto i gdzie prał u nas brudne pieniądze z Rosji; najmłodszy polski milioner za kratkami czeka na proces; Papież Franciszek - po czterech latach jego pontyfikatu za murami Watykanu trwa wojna domowa; programy satyryczne stały się w Stanach głównym źródłem politycznych newsów; rządzona przez PiS TVP jest na skraju zawału, mnożą się więc pomysły, jak ściągnąć opłaty za abonament; czy Syrena Nixi stanie się naszym narodowym autem na prąd; Aborygeni - najstarsza kultura świata; dlaczego kiedy widzimy, że kogoś swędzi, sami też musimy się podrapać; Maja Kleczewska wystawia w Poznaniu „Malowanego ptaka”.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis