e-Kiosk.pl - Wysokie Obcasy Extra 5/2017

czytaj

Wysokie Obcasy Extra

5/2017 (20.04.2017)

Liczba stron: 188

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
7.20 zł 7.99 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 40% w porównaniu do ceny z okładki

57,60 zł

Opis

Katarzyna Figura zdejmuje łatkę: Widzę swoje zdjęcia z filmu „Pierścień i róża” i traktuję je jak cudowne zatrzymanie w kadrze mojej urody, którą odziedziczyły po mnie córki. I nie ma we mnie żalu; Amy Schumer: zabawna buzia, ostry język; kariera: jak nie zostać kozłem ofiarnym; dlaczego potrzebujemy więcej moralności i mniej empatii; 70. urodziny Cannes: Bardotka, Hitchcock i Brangelina; Michael Dobbs: Underwood wygrałby z Trumpem; Laura Dekker: dziewczynka, która sama opłynęła świat; słowa gryzą - o plotce mówią: psycholog, dziennikarz z tabloidu, antropolog kultury i jej ofiara; dlaczego Ewa Woydyłło chce przytulić Marilyn Monroe.

Wysokie Obcasy Extra to specjalne wydanie magazynu, dostępne w samodzielnej sprzedaży. Pierwszy numer ukazał się na rynku w kwietniu 2010 i spotkał się z dużym zainteresowaniem odbiorców. W wyniku tego zainteresowania w roku 2010 Wysokie Obcasy Extra były kwartalnikiem, ale głosy czytelników ośmieliły nas do decyzji o dwumiesięczniku w roku 2011 i miesięczniku w 2014.
Wydania przygotowywane są z myślą o stałych i nowych czytelniczkach i czytelnikach; prezentują wywiady z interesującymi osobami, felietony i teksty stałych, lubianych autorów, wyjątkowe sesje mody i urody.
Magazyn Wysokie Obcasy Extra jest skierowany do osób wykształconych, aktywnych, ciekawych świata, zainteresowanych kulturą, psychologią, polityką, ale także otwartych na niebanalne propozycje modowe i kulinarne. Główną grupę odbiorców tworzą kobiety z wyższym wykształceniem, w wieku 25-35 lat, o otwartych umysłach, pracujące, rodzinne, również feministki. Do czytania magazynu redakcja zaprasza też panów.

czytaj więcej zwiń opis