e-Kiosk.pl - Forum 7/2017

czytaj

Forum

7/2017 (30.03.2017)

Liczba stron: 84

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
5.90 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 30% w porównaniu do ceny z okładki

124,90 zł

Opis

O jedną gwiazdkę mniej – Brexit oczami wysłannika Forum; Szyszko, odpuść – minister przyszpilony do stołka; Boss nad Bosforem – ważą się losy Erdoğana; należysz do mnie – miliarder i jego plan kontroli nad światem; Misty Copeland – czarna gwiazda baletu; sekret joannitów – podziemny labirynt Valletty; błoto nas wyżywi – życie na rosyjskich mokradłach; w biały dzień – uciekł z Dumy, zginął z zemsty; miłość, rewolucja i szaleńcy – 30 lat w sekcie maoistów.

Tygodnik Forum, istniejący już od 1965 r., co tydzień dostarcza przeglądu najciekawszych artykułów, komentarzy i analiz z prasy międzynarodowej. Forum jest pismem, które przybliża polskiemu czytelnikowi różne punkty widzenia, prezentuje problemy, poglądy i idee, którymi żyje dzisiaj świat i Europa. Forum pozwala przy tym spojrzeć Polakom na wiele spraw inaczej niż widzą je krajowi dziennikarze i publicyści.

Wśród tytułów, z którymi współpracuje Forum, są gazety amerykańskie, m.in.: The Washington Post, Los Angeles Times, brytyjskie: Financial Times, The Times, The Guardian, niemieckie: Der Spiegel, Sueddeutsche Zeitung, francuskie Le Figaro, L'Express, Le Nouvel Observateur i wiele innych.

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku