e-Kiosk.pl - auto motor i sport 5/2017

czytaj

auto motor i sport

5/2017 (14.04.2017)

Liczba stron: 124

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
9.99 zł 9.99 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 17% w porównaniu do ceny z okładki

99,00 zł

Opis

Honda Civic – model 10. generacji; Ford Kuga, Hyundai Tucson i Peugeot 3008 w najbogatszych wersjach; 6 najmniej awaryjnych aut używanych z różnych klas według Dekry; Volvo XC60 – nowy szwedzki SUV wyposażony m.in. w najnowsze systemy bezpieczeństwa; koncepcyjny Mercedes-AMG GT 4-door, BMW 2 Gran Coupé i nowe Audi A8; gadżet – Pal-V Liberty, czyli auto, które zmienia się w samolot; wakacje w kamperze tańsze niż z biurem podróży; testy i jazdy: Opel Insignia; Mazda CX-5; Infiniti Q60; Suzuki Swift; kombi z napędem 4x4; VW Beetle; Jaguar XF; Land Rover Discovery; Kia Rio; Isuzu D-Max; Kia Picanto; Seat Alhambra; autokomis – Volvo Amazon; sezon sportowy 2017 – jak zmiany techniczne, regulaminowe i personalne wpłyną na walkę w F1, WRC, WTCC, rallycrossie i WEC; na dalekiej północy Europy VW California stał się dla nas domem na kółkach – surfingowa wyprawa na Lofoty; Corvette w Nowym Jorku.

„auto, motor i sport” jest miesięcznikiem wywierającym istotny wpływ na ostateczne decyzje czytelników co do wyboru marki i modelu kupowanego samochodu, sposobu finansowania zakupu, a także nabywania odpowiednich akcesoriów. Pismo ma wśród czytelników opinię „fachowego doradcy”. Tej roli nie są w stanie zapewnić inne media.

„auto, motor i sport” zawdzięcza swoją unikalną pozycję systematycznie publikowanym testom najnowszych samochodów wprowadzanych do sprzedaży na polski rynek, długodystansowym testom porównawczym, ukazującym pełne koszty eksploatacji samochodów w warunkach polskich, szczegółowym informacjom o bezgotówkowych lub kredytowych formach zakupu samochodów (banki, biura kapitałowe) oraz bardzo ważnym w polskich warunkach testom porównawczym samochodów używanych i przeglądom dostępnych na polskim rynku akcesoriów samochodowych (m.in.: systematyczne testy opon letnich i zimowych).

Numer 6/2006 możesz pobrać za darmo!

Uwaga: opcja drukowania e-wydań opublikowanych do 31.01.2011 jest dla tego tytułu wyłączona.

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku