e-Kiosk.pl - Newsweek 14/2017

czytaj

Newsweek

14/2017 (26.03.2017)

Liczba stron: 140

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł
SMS Jeżeli chcesz kupić to e-wydanie za pomocą sms, musisz być zalogowany
6.15zł zaloguj się

Opis

Jan Duda pilnował, żeby jego dzieci miały piątki z religii i polskiego - dziś przestrzega przed „lewactwem i libertynizmem”; pracownicy europosła Piechy; tajemnice rodziny Steczkowskich; jak być szczęśliwym w nieszczęśliwych okolicznościach; kobiety w policji; przywódcy Turcji, Rosji i Węgier od lat pacyfikują wolne media; jakie będą konsekwencje wyjścia Wielkiej Brytanii z UE; dlaczego wiele towarów w sklepach w Polsce czy Czechach jest niższej jakości niż na Zachodzie; blisko 10 lat temu Rafał Brzoska rzucił rękawicę Poczcie Polskiej - jednak bitwę o rynek listów przegrał; śmierć w świecie zwierząt; pająk – łowca doskonały; polscy uczeni powtórzyli słynny eksperyment pokazujący ciemną stronę ludzkiej psychiki; Marcin Masecki - pianista opowiada o płycie z nokturnami Chopina i własnym pomyśle na klasykę.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku