e-Kiosk.pl - Auto Świat Katalog 2/2017

czytaj

Auto Świat Katalog

2/2017 (18.09.2017)

Liczba stron: 132

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
12.90 zł 14.90 zł

Opis

Przydatne porady, pomocne nie tylko podczas zakupu auta z drugiej ręki, lecz także w czasie samego wyboru. Wytypowaliśmy najciekawsze samochody i przyporządkowaliśmy je do trzech kategorii cenowych: do 10 tys. zł, 10-20 i 20-30 tys. zł. Dzięki temu możecie też sprawdzić, które auta kupi się za te same pieniądze. W katalogu znajdziecie również rankingi, w których szukamy najpakowniejszych aut z trzech klas, a także test opon zimowych w popularnym rozmiarze 205/55 R 16. Łącznie blisko 130 stron zapełnionych przydatnymi poradami, recenzjami i testami.

Auto Świat to najpopularniejszy w Polsce magazyn dla pasjonatów motoryzacji. Czytelnicy znajdą w nim prezentacje najnowszych samochodów, opisy jazd testowych, a także raporty o sprawach ważnych dla kierowców. Każdy numer tygodnika zawiera testy samochodów, porównania wybranych modeli, porady dotyczące eksploatacji auta i odpowiedzi ekspertów na pytania czytelników.

Auto Świat Katalog to wydania specjalne Auto Świata, poświęcone wybranemu tematowi, np. autom nowym lub pojazdom używanym. Katalogi zawierają pełną ofertę polskiego rynku w omawianym segmencie. Przy każdym opisywanym modelu podawane są parametry techniczne, osiągi i inne przydatne informacje.

czytaj więcej zwiń opis