e-Kiosk.pl - Sieci 14/2017

czytaj

Sieci

14/2017 (03.04.2017)

Liczba stron: 116

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
3.90 zł 5.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 45% w porównaniu do ceny z okładki

169,00 zł

Opis

Nieznane smoleńskie zdjęcia; rozmowa z Aleksandrą Jakubowską: chyba jestem moherem; o co chodzi w sporze prezydenta z szefem MON; Konflikt Wałęsa–Wachowski; ryzykowna sieć Radziwiłła: niejeden rząd złamał sobie zęby na znacznie delikatniejszych operacjach ze służbą zdrowia niż ta zaproponowana przez PiS; rozmowa z prof. Ryszardem Legutką: to my bronimy Europy; kapral Wałęsa: służba wojskowa jest niemal białą plamą w biografii byłego prezydenta; „Dimon” i jego drużyna: fenomen stworzonego przez Aleksieja Nawalnego filmu o skorumpowanym premierze Miedwiediewie i ulicznych demonstracji, jakie wywołał, wpisuje się w przeczucie jakiejś nadciągającej dramatycznej zmiany.

Największy konserwatywny tygodnik opinii w Polsce.
„Sieci” to teksty uznanych i doświadczonych dziennikarzy, komentarze osobistości ze świata polityki, ekonomii i biznesu, opinie najlepszych polskich felietonistów, rzetelne teksty historyczne, recenzje kulturalne oraz wywiady ze znakomitymi rozmówcami.
Na łamach tygodnika publikują doświadczeni dziennikarze, znani wcześniej z innych mediów, np. z tygodnika „Uważam Rze. Inaczej pisane”. „Sieci” to m.in. wywiady Michała i Jacka Karnowskich, słynna rubryka Roberta Mazurka i Igora Zalewskiego, dziennikarstwo śledcze Jerzego Jachowicza i teksty znanych publicystów, takich jak: Piotr Zaremba, Marek Pyza, Grzegorz Górny, Dorota Łosiewicz, Piotr Skwieciński, Marzena Nykiel.
Wśród autorów tygodnika są najlepsi, wyróżnieni nagrodą Złotej Ryby dziennikarze – Wiktor Świetlik, Krzysztof Feusette, Robert Mazurek i Łukasz Warzecha. Na łamach stałe rubryki prowadzą Leszek Długosz, Jan Pietrzak, Katarzyna Łaniewska, Maciej Pawlicki, Witold Gadowski, Andrzej Zybertowicz, Michał i Paweł Korsun, Kamila Łapicka, Ryszard Makowski, Krystyna Grzybowska i Wojciech Lada.
Tygodnik „Sieci” zasłużył na miano największego konserwatywnego tygodnika opinii w Polsce – także pod względem wysokości sprzedaży. Profil tygodnika na Facebooku w ciągu roku zdobył już ponad 70 tys. „polubień”.

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku