e-Kiosk.pl - Młody Technik 5/2017

czytaj

Młody Technik

5/2017 (20.04.2017)

Liczba stron: 128

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.00 zł
40,80 zł

Opis

Temat numeru – Artificial life; raport MT – król Android; nasi idole – stwórca snapów Evan Spiegel; ciekawostki IWA 2017; rozszerzona rzeczywistość (AR); matematyka z ludzką twarzą – stare zadania; fizyka bez tajemnic – magnetyczne koło Maxwella; chemia inna niż w szkole – chemiczny gabinet osobliwości – część 3; edukacja przez szachy – czy szachy to rycerska gra; nauka języków i tłumaczenia – Wieża Babel 2.0; MT studiuje – inżynier utrzymania ruchu; „Halo Ziemia” w Centrum Nauki Kopernik; klub i szkoła wynalazców; na warsztacie – kultowe polskie P.11; historia wynalazków – film animowany; kreatywne fotografowanie; technologia i muzyka – dźwięk w filmie – część 5; MT testuje – gra planszowa „Tajniacy”; MT testuje – router bezprzewodowy Archer VR600.

Młody Technik to popularny miesięcznik ukazujący się od 1932 roku. Skierowany jest do szerokiego grona odbiorców, a szczególnie do młodzieży szkolnej. Każdy, kto interesuje się współczesną techniką i kierunkami jej rozwoju znajdzie w Młodym Techniku coś dla siebie.
Jest to jedyny tytuł w segmencie nauk ścisłych i techniki, zalecany jako lektura dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Uczniowie i nauczyciele szczególnie cenią rubryki edukacyjne odnoszące się wprost do przedmiotów szkolnych takie jak: Chemia, Fizyka, Matematyka, jak również rubryki rozwijające dodatkowe zainteresowania, tj. Jak to działa, Jak to robią, Historia odkryć i wynalazków. Są też działy dla majsterkowiczów i modelarzy.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku