e-Kiosk.pl - Live Sound & Installation 4/2017

czytaj

Live Sound & Installation

4/2017 (20.04.2017)

Liczba stron: 84

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
3.40 zł
31,80 zł

Opis

Yamaha PM10 RIVAGE, flagowa konsoleta japońskiego producenta, miała swoją premierę już dwa lata temu, podczas targów Prolight + Sound 2015 we Frankfurcie. W ubiegłym miesiącu była okazja do zapoznania się z tym systemem w Polsce; Kling & Freitag GRAVIS 12+ W i NOMOS LS II wraz z rackami SystemAmps zawierającymi końcówki mocy PLM+ i serii D; system bezprzewodowy firmy AUDIX oparty na odbiorniku R62 to wyższy model spośród urządzeń Performance Series Wireless; dLive roadshow: prezentacja konsolet Allen & Heath dLive S Class & C Class; instalacje: Stadion Olimpijski we Wrocławiu; sale świata – Boston Symphony Hall; akustyka budowlana – właściwości akustyczne ustrojów przeciwdrganiowych, tłumiki akustyczne; tutoriale – sterowanie basem; kultowe urządzenia i systemy – korektory graficzne (i nie tylko) Klark Teknik.

Czytelnicy Live Sound & Installation mogą zapoznać się zarówno z najnowszymi światowymi trendami w zakresie techniki estradowej, jak i osiągnięciami polskich projektantów i realizatorów.
Pismo prezentuje nowe urządzenia i systemy, a także interesujące instalacje, zarówno stałe (teatry, kluby, sale audytoryjne i obiekty użytku publicznego), jak i touringowe (koncerty, festiwale).
Największy nacisk kładzie się na przekazywanie wiedzy z zakresu projektowania i doboru odpowiednich komponentów systemów dźwiękowych i oświetleniowych, rozwiązywania problemów związanych z projektowaniem i eksploatacją tych systemów oraz ich obsługą.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku