e-Kiosk.pl - Żagle - wydania archiwalne do 12/2017 5/2017

czytaj

Żagle - wydania archiwalne do 12/2017

5/2017 (28.04.2017)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.10 zł 11.99 zł

Opis

Tegoroczna edycja Targów „Wiatr i Woda” 2017 w Warszawie potwierdziła dobitnie, jak zmieniła się w ostatnich latach struktura rynku nautycznego: jest coraz mniej jachtów żaglowych, a coraz więcej konstrukcji z napędem mechanicznym; pierwszy z serii artykułów dla tych, którzy chcą rozpocząć przygodę z żaglami na małych jachtach i spokojnych jeziorach; kadłub jaki jest – nie każdy widzi, cz. 2; jak przygotować jacht do wodowania; Riva 76’ Bahama; Mirosław Czerny rozmawia o pomyśle na rejs Wisłą z Wojtkiem Skórą, organizatorem rejsów żeglarsko-motorowodnych; tradycyjny majowy spis przystani śródlądowych i morskich z całej Polski; czas na Puchar Ameryki – obrońca i pięciu pretendentów są już gotowi do długiej i wyczerpującej rywalizacji; poradnik bałtycki – zakazane akweny; Princesa Sophia Trophy: złoto w nowej formule; aktualne wydarzenia sportowe.

  • Magazyn z tradycjami i ugruntowaną pozycją na rynku, wydawany od 1959 roku, porusza tematykę żeglarstwa i sportów wodnych.
  • W każdym numerze profesjonalne testy nowych konstrukcji jachtów oraz specjalistyczne poradniki będące kompendium wiedzy technicznej z zakresu żeglarstwa.
  • Najnowsze doniesienia z imprez żeglarskich organizowanych w kraju i na świecie (Puchar Ameryki, Volvo Ocean Race).
  • Wyczyny i osiągnięcia opisywane i relacjonowane przez najlepszych polskich żeglarzy i fachowców z wielu dziedzin, jak Karol Jabłoński czy Mateusz Kusznierewicz.
  • Locje, niezwykłe rejsy, porty i mariny to ciekawostki z działów śródlądowego i morskiego.
  • Realizacja licznych projektów dla dzieci i młodzieży, których celem jest edukacja przyszłych pokoleń żeglarzy.

czytaj więcej zwiń opis