e-Kiosk.pl - Pilot Club Magazine 2/2012

czytaj

Pilot Club Magazine

2/2012 (02.02.2012)

Liczba stron: 64

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.90 zł 10.00 zł

Opis

Dassault Falcon 2000LX/S – francuska rodzina w ataku; relacja polskiej załogi Bolesław Radomski / Dariusz Lechowski ze startu w wyścigu „President's Trophy Air Race”; nowelizacja prawa lotniczego – komu według nowych przepisów może zostać udzielona licencja; czy linie lotnicze zarabiają krocie na swoich klientach; lot nad Seszelami; jak prezentował się miniony rok w lataniu precyzyjnym i rajdowym; Samedan – najwyżej położone lotnisko w Europie.

Elitarny Pilot Club Magazine to pierwszy i jedyny miesięcznik typu Lifestyle poświęcony głównie pasji latania małymi samolotami.

PORZĄDNY MAGAZYN DLA AUTENTYCZNYCH MĘŻCZYZN!

Trafia głównie do ludzi „z górnych półek”, którzy nie tylko potrafią marzyć, ale też konsekwentnie swoje marzenia realizują. Są to zarówno posiadacze prywatnych samolotów i śmigłowców, turystycznych i zawodowych licencji pilota, jak i przedstawiciele wolnych zawodów, managerowie oraz przedsiębiorcy korzystający lub planujących wykorzystywać dobrodziejstwa General Aviation w swych biznesowych i rekreacyjnych przedsięwzięciach.

Nowoczesny layout, modny format i lekko "snobistyczna" zawartość trafia w gusta "młodych, pięknych i bogatych", poszukujących nowych wyzwań i hołdujących indywidualnemu stylowi życia.

NAJWAŻNIEJSZE TO BUJAĆ W OBŁOKACH!

Przetestuj Pilot Club numer 12/2008 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis