e-Kiosk.pl - Czas na Wnętrze 5/2017

czytaj

Czas na Wnętrze

5/2017 (17.05.2017)

Liczba stron: 192

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.00 zł 9.95 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 49% w porównaniu do ceny z okładki

56,10 zł

Opis

Temat numeru: wypoczynek w ogrodzie; ze świata designu: targi ISH we Frankfurcie; kultowe rzeczy: wazon Aalto; mistrzowie designu: Alfredo Häberli; odkrycia polskiego designu: Tola Ochnio i jej kilimy; stylowe zestawienia: kwiaty we wnętrzu; szyk pod chmurką, czyli grillujemy; inspirujące wizyty: rodzina jest najważniejsza, z widokiem na Meksyk, stary dom z nową duszą, czas na radość; czas na zakupy: baterie kuchenne z dodatkowymi funkcjami, eleganckie sofy nierozkładane, przesłony na okna; dossier: różne modele nowoczesnych drzwi wewnętrznych.

„Czas na Wnętrze” to nowy tytuł wśród kolorowych magazynów poświęconych aranżacji i wykończeniu wnętrz.

„Czas na Wnętrze” celuje w segment premium i skierowany jest do osób urządzających swoje domowe wnętrza z pasją, zaangażowaniem i stylistycznym zacięciem. Jest to propozycja dla osób szukających inspiracji i pomysłów odbiegających od typowych aranżacji, choć nie oznacza to, że proponowane rozwiązania będą drogie i pełne przepychu.

Nowy magazyn chce nie tylko inspirować i dostarczać pomysły, ale także pomagać w ich realizacji. Stąd motto pisma, które brzmi „od inspiracji do realizacji”. Co to oznacza w praktyce? Do każdego reportażu zdjęciowego przedstawiającego wnętrze dobierane są oferty przedmiotów identycznych lub bardzo podobnych do tych, które widoczne są na zdjęciach. Czytelnik otrzymuje informację, gdzie i za ile może taki przedmiot kupić.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku