e-Kiosk.pl - Forum 8/2017

czytaj

Forum

8/2017 (13.04.2017)

Liczba stron: 84

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
5.90 zł 5.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 19% w porównaniu do ceny z okładki

124,90 zł

Opis

Po co nam Ukraina – partnerstwo z dystansem; afgańska klęska NATO; rachunek za Brexit; plama na honorze – kurdyjskie państwo w Niemczech; z Meksyku do... piachu – imigranci na pustyni; Jared Kushner – pierwszy zięć Ameryki; syndrom birmański – była opozycjonistka flirtuje z byłą juntą; uciekający chasyd – byłem żydowskim ortodoksem; klejnoty to kłopoty – z czego żyje Sierra Leone; kuchnia molekularna – smak sztucznej inteligencji.

Tygodnik Forum, istniejący już od 1965 r., co tydzień dostarcza przeglądu najciekawszych artykułów, komentarzy i analiz z prasy międzynarodowej. Forum jest pismem, które przybliża polskiemu czytelnikowi różne punkty widzenia, prezentuje problemy, poglądy i idee, którymi żyje dzisiaj świat i Europa. Forum pozwala przy tym spojrzeć Polakom na wiele spraw inaczej niż widzą je krajowi dziennikarze i publicyści.

Wśród tytułów, z którymi współpracuje Forum, są gazety amerykańskie, m.in.: The Washington Post, Los Angeles Times, brytyjskie: Financial Times, The Times, The Guardian, niemieckie: Der Spiegel, Sueddeutsche Zeitung, francuskie Le Figaro, L'Express, Le Nouvel Observateur i wiele innych.

czytaj więcej zwiń opis