e-Kiosk.pl - Digital Camera Polska 5/2017

czytaj

Digital Camera Polska

5/2017 (11.05.2017)

Liczba stron: 132

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
11.50 zł 19.00 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 44% w porównaniu do ceny z okładki

127,50 zł

Opis

Najlepsze naszym zdaniem zdjęcia z konkursu SWPA 2017; przegląd wydarzeń i nowości sprzętowych z ostatniego miesiąca; wywiad z dokumentalistą kolektywu Sputnik Photos; kreatywne pomysły, które pozwolą Ci rozwinąć swój talent; Tomasz Tomaszewski o najnowszym projekcie „Wszystko może być wszystkim”; jak robić lepsze zdjęcia w tłocznej metropolii; Jerry Ghionis – przepytujemy jednego z najlepszych fotografów ślubnych na świecie; skąd się bierze szum na zdjęciach; naucz się fotografowania na konkretnych przykładach; wiosenny pejzaż – pojedynek na zdjęcia naszych Czytelników; wyjątkowe zdjęcia uliczne Macieja Przeklasy; pomagamy i rozwiązujemy Wasze fotografi czne problemy; zdjęcia ślubne smartfonem – Sephi Bergerson udowadnia, że można; kulinarna sesja Mateusza Matlu Luzara; gwiazdy rocka w obiektywie Jill Furmanovsky; praktyczny przewodnik po Photoshopie i Lightroomie; o fotografii i nie tylko pisze Jacek Gąsiorowski; STREFA SPRZĘTU: wtyczki efektowe; Sony A99 II; GP ReCyko+ Pro Photo Flash; uniwersalne ładowarki; budżetowe telezoomy.

Digital Camerajest miesięcznikiem wydawanym na licencji brytyjskiego wydawnictwa Future w 20 krajach świata. Na wszystkich lokalnych rynkach jest uznanym liderem i wyznacza standardy w segmencie miesięczników fotograficznych.
Edycja polska, oprócz materiałów z oryginalnego wydania, zawiera informacje przygotowane specjalnie dla polskich czytelników, dostosowane do realiów rodzimego rynku. Na ponad 100 stronach profesjonaliści podpowiadają jak najlepiej wykorzystać sprzęt i poprawić fotograficzny warsztat oraz inspirują do kreatywnej pracy z aparatem. Siłą magazynu są nie tylko artykuły poradnikowe, ale również niezależne, wiarygodne testy.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku