e-Kiosk.pl - Cztery Kąty 6/2017

czytaj

Cztery Kąty

6/2017 (09.05.2017)

Liczba stron: 124

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.30 zł 6.99 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 40% w porównaniu do ceny z okładki

50,40 zł

Opis

Polska w Mediolanie – nowości z targów; sprawdzone przepisy na pyszny domowy chleb i bułki; dom zaaranżowany w bielach i szarościach; pełne światła mieszkanie po remoncie; zapraszamy do przedwojennej warszawskiej kamienicy; z cyklu „Urządź z nami pierwsze mieszkanie”: 48 m kw. z oryginalną grafiką na ścianie; pokoje dzieci, w których można się poczuć jak w parku rozrywki; jak nadać wnętrzom egzotyczny charakter; dwie wersje jednej sypialni; wzornictwo z minionych dekad ciągle na czasie; wywiad z Sabiną Ghayour, autorką książki „Sirocco”; projekty mieszkań naszych czytelników; otwarte kuchnie, które można w każdej chwili zamknąć; śródziemnomorskie rośliny na naszych balkonach; pomysły na wygodną łazienkę; płytki do wnętrz; kolorowe akcesoria dla dzieci; inteligentne systemy zapewniające bezpieczeństwo; rzeczy, które przydadzą się na pikniku; klimatyzatory – obrona przed upałem; przedstawiamy firmę Anwis; rozmaitości dla domu i rodziny; plebiscyt, w którym wybieramy najlepsze produkty; adresy – sklepy, producenci, projektanci.

Miesięcznik Cztery Kąty ukazuje się od października 1991 r. i jest najpoczytniejszym poradnikiem poświęconym dekorowaniu wnętrz.
Czytelnikami Czterech Kątów są osoby zainteresowane samodzielnym urządzaniem i remontowaniem domów oraz mieszkań, otwarte na nowości, poszukujące ciekawych pomysłów na zaaranżowanie swojego otoczenia. Magazyn jest inspiracją dla wszystkich tych, którzy chcą mieć przytulne i atrakcyjne mieszkanie, wykorzystują oryginalną architekturę i sprawdzone pomysły.

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku