e-Kiosk.pl - auto motor i sport 6/2017

czytaj

auto motor i sport

6/2017 (19.05.2017)

Liczba stron: 116

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
9.99 zł 9.99 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 17% w porównaniu do ceny z okładki

99,00 zł

Opis

Walka z gigantem – Bugatti Chiron; BMW M550i; test kompaktów – Honda Civic, Hyundai i30, Opel Astra i VW Golf; Citroen C5 Aircross; SUV-y i crossovery – Opel Grandland X, Hyundai Kona, Volvo CX40 i BMW X2; VW T-Roc; Skoda Vision E; co to jest strefa ruchu i co w niej wolno kierowcy; skąd się bierze popularność rallycrossu; najpopularniejsze modele samochodów w Polsce od 01-04. 2017 r.; testy i jazdy: Kia Carens; Toyota Yaris; LR Discovery Sport; Alfa Romeo Stelvio; Infiniti Q50 S; Mitsubishi Outlander; Skoda Octavia Scout; VW Garbus Cabriolet; VW Golf; Citroen C-Elysee; Porsche Macan; Fiat 124 Spider, Mercedes C300 Kabriolet i RR Evoque Convertible; Skoda Octavia; używane kabriolety – 12 modeli różnych klas w cenie od 20 do 90 tys. zł.; używana Toyota Prius; Opel i Peugeot – jaka będzie polityka modelowa nowego właściciela; fascynacje – Carrera Panamericana.

„auto, motor i sport” jest miesięcznikiem wywierającym istotny wpływ na ostateczne decyzje czytelników co do wyboru marki i modelu kupowanego samochodu, sposobu finansowania zakupu, a także nabywania odpowiednich akcesoriów. Pismo ma wśród czytelników opinię „fachowego doradcy”. Tej roli nie są w stanie zapewnić inne media.

„auto, motor i sport” zawdzięcza swoją unikalną pozycję systematycznie publikowanym testom najnowszych samochodów wprowadzanych do sprzedaży na polski rynek, długodystansowym testom porównawczym, ukazującym pełne koszty eksploatacji samochodów w warunkach polskich, szczegółowym informacjom o bezgotówkowych lub kredytowych formach zakupu samochodów (banki, biura kapitałowe) oraz bardzo ważnym w polskich warunkach testom porównawczym samochodów używanych i przeglądom dostępnych na polskim rynku akcesoriów samochodowych (m.in.: systematyczne testy opon letnich i zimowych).

Numer 6/2006 możesz pobrać za darmo!

Uwaga: opcja drukowania e-wydań opublikowanych do 31.01.2011 jest dla tego tytułu wyłączona.

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku