e-Kiosk.pl - Newsweek 17/2017

czytaj

Newsweek

17/2017 (16.04.2017)

Liczba stron: 104

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł
SMS Jeżeli chcesz kupić to e-wydanie za pomocą sms, musisz być zalogowany
6.15zł zaloguj się

Opis

Zatrudniłem się w szpitalu, bo chciałem się dowiedzieć, ile zajmie czasu, zanim przestanę współczuć chorym – reportaż Pawła Reszki; Kwaśniewski i Wałęsa nie wrócą do polityki, bo nie na nich czekają Polacy; Joanna Mucha opowiada Piotrowi Najsztubowi o scenariuszach dla polskiej polityki i o swoim debiucie literackim; sfrustrowani przywódcy PiS kontra suweren; ścigany przez ministra - kardiolog prof. Dariusz Dudek, którego Zbigniew Ziobro obwinia o śmierć swego ojca; rodzicielski trolling; 16 marca pracownicy poczty manifestowali w całym kraju, żądając podwyżek; w niedzielę we Francji pierwsza tura wyborów prezydenckich; Koptowie w Egipcie; podobieństwa między przywódcami Rosji i Stanów Zjednoczonych są uderzające; kto uzdrowił Real Madryt; prezes raciborskiej fabryki słodyczy Mieszko SA o podróżach, biznesie i słynnym krewnym Jerzym Giedroyciu; w co się spakować na wakacje; rządy Microsoftu - cała polska administracja publiczna jest zależna od jednej amerykańskiej korporacji; ewolucja człowieka; w zakamarkach internetu czają się profesjonalni przestępcy.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis