e-Kiosk.pl - Auto Świat 4x4 2/2017

czytaj

Auto Świat 4x4

2/2017 (26.10.2017)

Liczba stron: 132

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.30 zł 14.90 zł

Opis

Dacia Duster II – nowe auta pojawią się na początku 2018 roku; Mercedes klasy X – pikap ze znaczkiem gwiazdy, nowa klasa w gamie marki; jazda bez emisji: „elektryki” i hybrydy; Kia Sportage i Hyundai Tucson – dwa koreańskie auta z takim samym silnikiem; Alfa Romeo Stelvio – włoska dama na wybiegu; Suzuki Vitara – prześwietlamy najdroższy wariant SUV-a; Volvo XC90 i Land Rover Discovery 5 – mały diesel w dużym SUV-ie: pięciometrowe pancerniki napędzane dwulitrowymi silnikami; 2WD kontra 4WD – ośka kontra czterołap, różnice w osiągach; używane Pajero V80: 9-latek z historią serwisową.

Auto Świat 4x4 to jedyny w Polsce magazyn poświęcony wyłącznie samochodom terenowym. Wydawany jest dla wszystkich, którzy wiedzą, że świat motoryzacji to nie tylko asfaltowe drogi. Magazyn kierowany jest zarówno do doświadczonych fanów off-roadu, jak również do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z samochodami terenowymi. Tytuł jest odpowiedzią na dynamiczny rozwój segmentu aut terenowych oraz rosnące zainteresowanie tym tematem w Polsce.

Czytelnicy znajdą w magazynie opisy rynkowych nowości, relacje z jazd testowych i porównanie popularnych modeli terenowych. Auto Świat 4x4 ma nowoczesną formułę, zawiera wysokiej jakości zdjęcia i materiały graficzne. Profesjonalizm i rzetelność czasopisma, znane już czytelnikom Auto Świata, pozwalają każdemu miłośnikowi tematyki 4x4 poszerzyć wiedzę w szybki, przystępny i ciekawy sposób.

czytaj więcej zwiń opis