e-Kiosk.pl - Zdrowie 6/2017

czytaj

Zdrowie

6/2017 (17.05.2017)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.00 zł 4.99 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 50% w porównaniu do ceny z okładki

30,00 zł

Opis

Co Polacy robią za kierownicą; Agaty Polińskiej walka z rakiem; rozmowa z prof. Jackiem Szaflikiem, specjalistą chirurgii oka; kochaj się bezpiecznie; swojska rywalka soi; co sygnalizuje ból w klatce piersiowej; 4 proste sposoby na uwolnienie się od zaparć; jak leczyć bóle stawów; rak niekonwencjonalnie leczony; wykorzystaj moc czarnego bzu; wysypkowe choroby zakaźne; telemedycyna w leczeniu padaczki; prostata – gruczoł z charakterem; odmładzamy dłonie; S.O.S. na cienie pod oczami; wakacje z wnukiem; w pułapce tanich ubrań; 9 powodów, by jeździć na rowerze; bezpiecznie w każdych warunkach; za granicę z biurem czy na własną rękę; weganizm dla początkujących; pokochaj karczochy; 1 danie w 7 odsłonach – tort bezowy; letnie pułapki kaloryczne; rajski ogród u stóp Etny; dieta Smartfood; zielony zastrzyk energii.

Pismo zachęcające do dbania o zdrowie, dobrą kondycję i urodę, skierowane przede wszystkim do kobiet, ponieważ to one najlepiej troszczą się o zdrowie własne i swoich rodzin. Poradnik dla poszukujących informacji o tym, jak poprawić jakość życia, uniknąć chorób, czuć się zdrowo i pięknie. Zawiera działy:
  • PORADNIK MEDYCZNY: codzienne dolegliwości, profilaktyka, przegląd leków,
  • SALON URODY: pielęgnacja, problemy zdrowotno-urodowe,
  • PSYCHOLOGIA I SEKS: relacje z partnerem, problemy z dziećmi, ale też zjawiska, np. nieśmiałość, przemoc w rodzinie, narkotyki i alkohol,
  • ZDROWO JEŚĆ: diety odchudzające i lecznicze, zdrowa żywność, woda,
  • ZDROWY RUCH: relaks, fitness, ruch na świeżym powietrzu,
  • ZDROWY DOM: rośliny, oświetlenie, chemia domowa, nowe rozwiązania, ergonomia.

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku