e-Kiosk.pl - Wysokie Obcasy Extra 6/2017

czytaj

Wysokie Obcasy Extra

6/2017 (18.05.2017)

Liczba stron: 188

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
7.20 zł 7.99 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 40% w porównaniu do ceny z okładki

57,60 zł

Opis

Kupując prenumeratę roczną otrzymasz gratis wydanie specjalne Wysokich Obcasów - IT Girls

Promocja ważna do 15.06.2017

Aleksandra Boćkowska i fetysz miesiąca – gorset; Jessica Chastain – jestem wredną babą; Guy Ritchie i jego król Artur; Twin Peaks wraca po 25 latach; miłość możliwa – Agata Passent i Wojciech Kuczok; Małgorzata Szumowska i Agata Trzebuchowska – reżyserki; Ania Rusowicz czeka na dziecko; IWonder Woman powstała z miłości; Anne-France Dautheville – moje życie z roślinami; pracując jako... kapitan żeglugi wielkiej; wystrojone dzieci; azjatycka fala; Agnieszka Kręglicka podaje kapustę Markowi Raczkowskiemu; chłopak zaklęty w ciele dziewczyny; nauka – zło i eksperymenty; na zdrowie – zachcianki bakterii.

Wysokie Obcasy Extra to specjalne wydanie magazynu, dostępne w samodzielnej sprzedaży. Pierwszy numer ukazał się na rynku w kwietniu 2010 i spotkał się z dużym zainteresowaniem odbiorców. W wyniku tego zainteresowania w roku 2010 Wysokie Obcasy Extra były kwartalnikiem, ale głosy czytelników ośmieliły nas do decyzji o dwumiesięczniku w roku 2011 i miesięczniku w 2014.
Wydania przygotowywane są z myślą o stałych i nowych czytelniczkach i czytelnikach; prezentują wywiady z interesującymi osobami, felietony i teksty stałych, lubianych autorów, wyjątkowe sesje mody i urody.
Magazyn Wysokie Obcasy Extra jest skierowany do osób wykształconych, aktywnych, ciekawych świata, zainteresowanych kulturą, psychologią, polityką, ale także otwartych na niebanalne propozycje modowe i kulinarne. Główną grupę odbiorców tworzą kobiety z wyższym wykształceniem, w wieku 25-35 lat, o otwartych umysłach, pracujące, rodzinne, również feministki. Do czytania magazynu redakcja zaprasza też panów.

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku