e-Kiosk.pl - Pracownik Samorządowy 5/2017

czytaj

Pracownik Samorządowy

5/2017 (04.05.2017)

Liczba stron: 84

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
38.00 zł 39.00 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 3% w porównaniu do ceny z okładki

456,00 zł

Opis

Zarządzanie majątkiem wygaszanego gimnazjum w okresie reformy oświaty; etyka w samorządzie; status pracownika samorządowego w kontekście organizacji usług wspólnych w gminach; ochrona danych osobowych pracowników samorządowych w procesie rekrutacji; za bałagan w aktach pracowniczych grożą surowe kary; dodatkowe zatrudnienie nauczyciela; dodatki do wynagrodzenia; co zostanie do wypłaty po odjęciu alimentów, kredytów i kar?; rekompensata pracy w sobotę, niedzielę i święta świadczonej przez pracownika samorządowego; upoważnienia i pełnomocnictwa po zmianie nazwy i siedziby jednostki samorządowej; błędne orzeczenie lekarskie a wypadek przy pracy; urlop wychowawczy a rezygnacja z zatrudnienia; zasady udzielania urlopów wypoczynkowych.

PRACOWNIK SAMORZĄDOWY to pierwszy miesięcznik na rynku, w którym sprawy kadrowo-płacowe odnoszą się do wszystkich pracowników samorządowych. Zakres tematów poruszanych na łamach pisma w pełni obejmuje problemy dotyczące zagadnień personalnych, tj. spraw kadrowych, płacowych oraz zarządzania pracownikami. Czytelnicy odnajdą w nim:
  • rozwiązania konkretnych problemów, przykłady dobrych praktyk,
  • porady i interpretacje przepisów,
  • odpowiedzi na swoje pytania,
  • nowe prawo i planowane zmiany,
  • orzecznictwo, wzory dokumentów, wskaźniki, stawki.

Miesięcznik adresowany jest do: pracowników urzędów i samorządowych jednostek organizacyjnych, w szczególności do pracowników działów personalnych, specjalistów do spraw kadrowo-płacowych, kadry zarządzającej JST.

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku