e-Kiosk.pl - Żagle - wydania archiwalne do 12/2017 6/2017

czytaj

Żagle - wydania archiwalne do 12/2017

6/2017 (31.05.2017)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.10 zł 11.99 zł

Opis

X Bydgoski Festiwal Wodny STER NA BYDGOSZCZ; jacht Roku 2018 w Polsce – konkurs pod nową banderą; kadłub – jak się zmieniał i dlaczego; żeglarski „garnitur” na śródlądzie – na polskim rynku jest bardzo bogata oferta odzieży typu sztormiak, produkowanej specjalnie do żeglowania śródlądowego; ABC żeglowania – zanim wypłyniemy; mototest – Nexus Revo 870; sztormowanie na Śródziemnym (część 1); kadłub – jak się zmieniał i dlaczego; skrzynka bosmańska – co w niej trzymać; sportowy krążownik Monte Carlo 6 S; wodowanie – sztuka niełatwa; Lofoty – do krainy trolli i sztokfiszy; Dźwirzyno – co nowego nad Bałtykiem; droga do Tokio – medale z Hyeres; przegląd najważniejszych wydarzeń żeglarskich na świecie.

  • Magazyn z tradycjami i ugruntowaną pozycją na rynku, wydawany od 1959 roku, porusza tematykę żeglarstwa i sportów wodnych.
  • W każdym numerze profesjonalne testy nowych konstrukcji jachtów oraz specjalistyczne poradniki będące kompendium wiedzy technicznej z zakresu żeglarstwa.
  • Najnowsze doniesienia z imprez żeglarskich organizowanych w kraju i na świecie (Puchar Ameryki, Volvo Ocean Race).
  • Wyczyny i osiągnięcia opisywane i relacjonowane przez najlepszych polskich żeglarzy i fachowców z wielu dziedzin, jak Karol Jabłoński czy Mateusz Kusznierewicz.
  • Locje, niezwykłe rejsy, porty i mariny to ciekawostki z działów śródlądowego i morskiego.
  • Realizacja licznych projektów dla dzieci i młodzieży, których celem jest edukacja przyszłych pokoleń żeglarzy.

czytaj więcej zwiń opis