e-Kiosk.pl - Newsweek 20/2017

czytaj

Newsweek

20/2017 (07.05.2017)

Liczba stron: 104

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł
SMS Jeżeli chcesz kupić to e-wydanie za pomocą sms, musisz być zalogowany
6.15zł zaloguj się

Opis

Agata, Paulina i Jan opowiadają o swoim ojcu - Wojciech Młynarski, wielki poeta piosenki, zmarł 15 marca; Andrzej Duda wchodzi na kurs kolizyjny z partią, a walka między Ziobrą a Morawieckim idzie na noże; Marek Magierowski nie mógł się pogodzić z tym, że traci wpływy w Kancelarii Prezydenta - w ostatni piątek podał się do dymisji; dlaczego abp Marek Jędraszewski zyskał już przydomek biskupa narodowców oraz PiSkupa; jak żyją gastarbeiterzy ze Wschodu; wypadek Tomasza Golloba; Jerzy Trela- o aktorstwie, przemijaniu i rosole; Zenek Martyniuk - król disco polo powrócił; czy podzieloną po wyborach Francją trudno będzie rządzić; Malediwy - tropikalny raj, który stał się wylęgarnią terrorystów; jak MGM stało się ofiarą fiskusa; cydr - mógłby być polskim specjałem, także eksportowym, ale wciąż nie może się wyrwać z rynkowej niszy; styl retro wiecznie żywy; jak geny sterują naszym apetytem; łuskowiec, czyli pancerna mieszanka; niedźwiedzie - są wielkie i tajemnicze, mają też tajny system komunikacji; Bruno Dumont, papież ponurego kina artystycznego, nakręcił arcyśmieszną komedię; „Strażnicy galaktyki” - najbardziej udana hollywoodzka ekranizacja komiksu.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku