e-Kiosk.pl - Forbes 6/2017

czytaj

Forbes

6/2017 (24.05.2017)

Liczba stron: 174

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
9.90 zł 11.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 24% w porównaniu do ceny z okładki

107,99 zł
SMS Jeżeli chcesz kupić to e-wydanie za pomocą sms, musisz być zalogowany
11.07zł zaloguj się

Opis

Od zera zbudował rozpoznawalność odzieży sportowej 4F – jakie błędy przy tym popełnił, opowiada Igor Klaja, założyciel firmy OTCF; polscy producenci gier komputerowych podbijają globalny rynek i podsycają entuzjazm inwestorów, którzy od miesięcy windują wyceny ich spółek – kto ma największe szanse powtórzyć sukces CD Projektu; kiedy wyjeżdżał z Zabrza, był zakochanym w komputerach 14-latkiem – dziś Tomasz Górny ma na koncie trzy spółki technologiczne warte kilkaset milionów dolarów i jest biznesową gwiazdą; gorący biznes na mrożonym pieczywie; człowiek, który zamontował Polakom drzwi; co się stało z marką Fuji; kto powinien zarządzać firmowymi emeryturami; luksus z napędem 4x4; Polak, który uspokoił Amerykę; jak rozmawiać z pokoleniem internetu; filozof w ojczyźnie futbolu; ile kosztuje symbol; crossfit dla umysłu.

Lider wśród magazynów biznesowych

Miesięcznik FORBES został uznany za Magazyn Roku wg Media i Marketing Polska.

FORBES na polskim rynku istnieje od 2004 roku.

To prestiżowy magazyn o tematyce biznesowej, znany na świecie przede wszystkim z rankingów, począwszy od najbogatszych ludzi świata po najlepiej zarabiające gwiazdy. Autorzy Forbesa to światowe autorytety biznesu. To również autorzy dogłębnych i syntetycznych materiałów obejmujących zarówno trendy, jak i konkretne rozwiązania mikroekonomiczne. Jego znakiem rozpoznawczym jest wnikliwy reportaż na temat biznesu, rzucający wyzwanie obiegowym poglądom.

Forbes jest obowiązkową lekturą każdego skutecznego menedżera. Skierowany jest do osób dynamicznych, aktywnych, otwartych na światowe trendy. Stanowi źródło inspirującej wiedzy, która pomaga osiągać cele, przedstawia i tłumaczy zjawiska zachodzące w świecie biznesu. Istotna część magazynu to unikalne rankingi, opinie, analizy i komentarze najwybitniejszych postaci światowego biznesu.

FORBES to także prestiżowe wydarzenia eventowe:

FORBES EXECUTIVE FORUM - comiesięczne spotkanie w elitarnym gronie zwycięzców rankingów oraz ekspertów-autorów indeksów i raportów FORBESA.

REGIONAL FORBES EXECUTIVE MEETING -cykl prestiżowych spotkań w elitarnym gronie władz wojewódzkich, samorządowych oraz lokalnego biznesu, organizowane w każdym województwie. Szczegóły oraz terminy na www.rfem.pl

BRANCH FORBES EXECUTIVE CONGRESS - prestiżowe spotkania najważniejszych ludzi z poszczególnych branż, omawiające trendy rozwojowe danego sektora możliwe do przewidzenia w perspektywie 10-15 lat

Sprawdź Forbesa w postaci cyfrowej - numer 3/2007 oferujemy do pobrania bezpłatnie!

Uwaga: opcja drukowania e-wydań Forbesa jest wyłączona.

czytaj więcej zwiń opis