e-Kiosk.pl - Newsweek 21/2017

czytaj

Newsweek

21/2017 (14.05.2017)

Liczba stron: 108

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł
SMS Jeżeli chcesz kupić to e-wydanie za pomocą sms, musisz być zalogowany
6.15zł zaloguj się

Opis

My studentki prostytutki: nawet 20 procent studentów utrzymuje się z seksu za pieniądze; Polska w pułapce Macrona; kiedy zaczniemy zarabiać więcej; Polak w czasach Brexitu – reportaż z Londynu; co się stało z Magdą Żuk?; po co nam wulgaryzmy; Jakub Żulczyk opowiada o nowej książce, życiowych dołkach i „słoikach”; kręgi władzy Putina: jak zapadają decyzje na Kremlu; Jarosław Zieliński: szef policjantów i strażaków wręcza odznaczenia, wprowadza na urząd, wita, uroczyście obchodzi rocznice; w Starym Teatrze burza po zaskakującym finale konkursu na dyrektora.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis