e-Kiosk.pl - Wysokie Obcasy - Numer Specjalny 4/2017 - Psychologia dla rodziców - Wszystko o mojej córce

czytaj

Wysokie Obcasy - Numer Specjalny

4/2017 - Psychologia dla rodziców - Wszystko o mojej córce (23.05.2017)

Liczba stron: 124

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
12.60 zł 13.99 zł

Opis

Psychologia dla rodziców Jak wychować dziecko i nie zwariować - Wszystko o mojej córce.
20 rozmów z terapeutami i pedagogami z całego świata.
Wydanie „Psychologia dla rodziców" jest podzielone na pięć rozdziałów dotyczących: dojrzewania dziewczynek, zasad wychowania, relacji panujących w rodzinie, przemocy, a także edukacji. W każdym z nich czytelnicy znajdą wywiady ze znanymi i cenionymi psychologami, psychoterapeutami i pedagogami oraz teksty poradnikowe.
– Nasze dziewczynki myślą o sobie źle. Zajęły ponure pierwsze miejsce wśród nastolatek z 42 europejskich krajów, jeśli chodzi o negatywną samoocenę (badania WHO). Oczywiście możemy jak zwykle zwalić winę na nasze matki. Ale może lepiej dowiedzmy się, co czują nasze dzieci. Co dzieje się w ich głowach i organizmach, gdy przepoczwarzają się w dorosłych. Co jest ich światem. Co je rozśmiesza najbardziej i cieszy. Posłuchajmy dobrych rad innych rodziców i mądrych specjalistów z całego świata – mówi Ewa Wieczorek, redaktor naczelna Wysokich Obcasów.

Wydanie specjalne cotygodniowego dodatku do sobotniej „Gazety Wyborczej”. Zbiera najlepsze teksty, daje wgląd w przedstawione przekrojowo tematy z różnych dziedzin.

czytaj więcej zwiń opis