e-Kiosk.pl - Para w kuchni

Para w kuchni

Karolina Szaciłło, Maciej Szaciłło

Liczba stron: 82

Kupując otrzymujesz:

MOBI, EPUB
Pojedyncze wydanie
35.90 zł

Opis

Karolina i Maciej Szaciłło, para ekspertów od zdrowego odżywiania, tym razem zapraszają w kulinarną podróż w kłębach? pary

W światowych kuchniach znaleźć można mnóstwo parowanych pyszności. Azjaci parują niemal przeźroczyste pierożki z ciasta ryżowego, przez których cieniutką strukturę prześwitują kawałki glonów, owoców morza i warzyw. W Indiach przy pomocy pary powstają muthie, czyli klopsy z ciecierzycy i dyni. W Wielkiej Brytanii paruje się pudding chlebowy, w Polsce - kluski, a w Czechach - knedliczki.

Jeśli do tej pory nie poznałeś zalet parowanych smakołyków - najwyższy czas to zmienić. Kuchnia na parze jest bowiem nie tylko bardzo smaczna, ale przede wszystkim zdrowa. W Parze w kuchni  znajdziesz kilkadziesiąt przepisów na parowane śniadania, obiady, kolacje, przekąski i desery z różnych stron świata.

Jak zawsze Karolina i Maciej Szaciłło dostarczą porcji solidnej wiedzy, omawiając  prozdrowotne aspekty gotowania na parze i przedstawiając sprzęty do parowania.
Ponadto autorzy opowiedzą jak relacje w kuchni odzwierciedlają relacje w życiu, a także podzielą się prostymi sposobami i ćwiczeniami na szczęśliwy związek.

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku