e-Kiosk.pl - Vita 6/2017

czytaj

Vita

6/2017 (18.05.2017)

Liczba stron: 108

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
8.99 zł

Opis

Z Vitą po zdrowie i smukłą sylwetkę.
To od 14 lat najchętniej kupowany w Polsce miesięcznik o zdrowiu. Zyskuje sympatię Czytelniczek za optymistyczne, pełne zrozumienia podejście do tematów związanych ze zdrowym stylem życia, odchudzaniem i leczeniem różnych dolegliwości. Ogromnym atutem Vity jest wiarygodność - wiele tekstów jest konsultowanych przez ekspertów z różnych dziedzin. W każdym numerze z redakcją pracuje od 12 do 20 lekarzy, psychologów, dietetyków, trenerów, kosmetologów i innych specjalistów.

Miesięcznik w nowoczesny sposób propaguje profilaktykę, zawiera też sprawdzone informacje o najnowszych metodach leczenia i diagnostyki, w sposób rzetelny odnosi się do aktualnych kontrowersji związanych ze zdrowiem. W każdym numerze znajdują się rozbudowane porady dotyczące odchudzania - diety, ćwiczenia, programy. Jest również cały dział poświęcony zdrowemu odżywianiu się (wraz z przepisami kulinarnymi).

Oprócz tego wiele ciekawostek, porad psychologicznych, prawnych oraz informacji o domowych, naturalnych metodach na zdrowie, urodę i szczupłą figurę

czytaj więcej zwiń opis