e-Kiosk.pl - Newsweek 23/2017

czytaj

Newsweek

23/2017 (28.05.2017)

Liczba stron: 120

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł
SMS Jeżeli chcesz kupić to e-wydanie za pomocą sms, musisz być zalogowany
6.15zł zaloguj się

Opis

Jacek Kurski awanturami wokół festiwalu opolskiego wystawił siebie i TVP na pośmiewisko; jak artyści znikali z Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej; lider PiS ufa tylko najsłabszym, niezdolnym, bo oni są od niego całkowicie zależni – w polityce, dziennikarstwie, biznesie, kulturze; lekarz leczy się sam – zrobią wiele, by ukryć, że mają problemy psychiczne, sami wypiszą sobie receptę, do psychiatry nie pójdą; w Iranie za dnia młodzi modlą się w meczetach, ale nocą kochają się, piją i tańczą na tajnych imprezach; różne zmysły biorą udział przy ocenie partnera, dopiero z czasem weryfikuje ją mózg.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku