e-Kiosk.pl - Forbes 7/2017

czytaj

Forbes

7/2017 (28.06.2017)

Liczba stron: 134

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
9.90 zł 11.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 24% w porównaniu do ceny z okładki

107,99 zł
SMS Jeżeli chcesz kupić to e-wydanie za pomocą sms, musisz być zalogowany
11.07zł zaloguj się

Opis

Mariusz Gralewski – w jaki sposób stworzył jeden z największych polskich start-upów, jaki ma patent na ekspansję i jak się współpracuje z najlepszymi inwestorami na świecie – opowiada 33-letni założyciel DocPlannera; w przededniu tegorocznych wakacji polskie biura podróży zapowiadają rewelacyjny sezon; Sławomir Janiszewski, szef Equinox Capital, sprzedaje luksusowe nadmorskie apartamenty szybciej, niż prognozowali analitycy; co się kryje za budowlanym boomem; Platige Image wkracza do królestwa rozrywki; Polmlek za 250 mln złotych postawił fabrykę, którą obsługują dwie osoby; niezatapialny biznes Delphii Yachts; wielki apetyt Da Grasso; najlepsi pracodawcy w Polsce; czy elektryczne auta rozjadą notowania ropy; giełda idzie na rekord – zapowiada się jeden z najlepszych sezonów dekady; jak rozpłynęła się fortuna Rockefellerów; gadżety – znacznie więcej niż mała czarna.trendy technologiczne 2017 – budowle na miarę XXI wieku, rozszerzona rzeczywistość pokolenia Facebooka, auta zintegrowane z rowerami to tylko niektóre z trendów 2017 roku; Robert Podleś, twórca Cobi, żartuje, że stał się zakładnikiem własnego charakteru, który nie pozwala mu robić niczego na pół gwizdka.

Lider wśród magazynów biznesowych

Miesięcznik FORBES został uznany za Magazyn Roku wg Media i Marketing Polska.

FORBES na polskim rynku istnieje od 2004 roku.

To prestiżowy magazyn o tematyce biznesowej, znany na świecie przede wszystkim z rankingów, począwszy od najbogatszych ludzi świata po najlepiej zarabiające gwiazdy. Autorzy Forbesa to światowe autorytety biznesu. To również autorzy dogłębnych i syntetycznych materiałów obejmujących zarówno trendy, jak i konkretne rozwiązania mikroekonomiczne. Jego znakiem rozpoznawczym jest wnikliwy reportaż na temat biznesu, rzucający wyzwanie obiegowym poglądom.

Forbes jest obowiązkową lekturą każdego skutecznego menedżera. Skierowany jest do osób dynamicznych, aktywnych, otwartych na światowe trendy. Stanowi źródło inspirującej wiedzy, która pomaga osiągać cele, przedstawia i tłumaczy zjawiska zachodzące w świecie biznesu. Istotna część magazynu to unikalne rankingi, opinie, analizy i komentarze najwybitniejszych postaci światowego biznesu.

FORBES to także prestiżowe wydarzenia eventowe:

FORBES EXECUTIVE FORUM - comiesięczne spotkanie w elitarnym gronie zwycięzców rankingów oraz ekspertów-autorów indeksów i raportów FORBESA.

REGIONAL FORBES EXECUTIVE MEETING -cykl prestiżowych spotkań w elitarnym gronie władz wojewódzkich, samorządowych oraz lokalnego biznesu, organizowane w każdym województwie. Szczegóły oraz terminy na www.rfem.pl

BRANCH FORBES EXECUTIVE CONGRESS - prestiżowe spotkania najważniejszych ludzi z poszczególnych branż, omawiające trendy rozwojowe danego sektora możliwe do przewidzenia w perspektywie 10-15 lat

Sprawdź Forbesa w postaci cyfrowej - numer 3/2007 oferujemy do pobrania bezpłatnie!

Uwaga: opcja drukowania e-wydań Forbesa jest wyłączona.

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku