e-Kiosk.pl - Newsweek 24/2017

czytaj

Newsweek

24/2017 (04.06.2017)

Liczba stron: 108

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł
SMS Jeżeli chcesz kupić to e-wydanie za pomocą sms, musisz być zalogowany
6.15zł zaloguj się

Opis

Kulisy Nowogrodzkiej – czyli sekrety twierdzy PiS; Ewa Kopacz – nie byłam w Moskwie jako prokurator, byłam tam przede wszystkim jako człowiek; Dr Misio o Kościele, barykadzie i cmentarzu; niepełnosprawni i MEN – rodzice niepełnosprawnych uczniów nie ufają resortowi edukacji; wspólnota Trudnych Małżeństw Sychar wzywa niewiernych małżonków, by wrócili do domu, jej uczestnicy modlą się za ich kochanki i nieślubne dzieci; Zbigniew Brzeziński należał do wąskiej grupy ludzi, którzy ukształtowali politykę zagraniczną USA w drugiej połowie XX wieku; kasa z Białego Domu – krewni i znajomi amerykańskiego prezydenta biorą udział w rządzeniu i czerpią zyski z jego prezydentury; jaka jest kondycja NBP po roku prezesury Adama Glapińskiego.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku