e-Kiosk.pl - Żagle - wydania archiwalne do 12/2017 7/2017

czytaj

Żagle - wydania archiwalne do 12/2017

7/2017 (30.06.2017)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.10 zł 11.99 zł

Opis

„Emirates Team New Zealand” wygrał 5. wyścig finału Louis Vuitton America’s Cup Challenger Playoff i awansował do 35. edycji America’s Cup; testy jachtów Antila 24.4, Leopard 45, Dragonfly 28 Sport i Topcat K4X; mototest – Leader 33 – ten jacht motorowy adresowany jest dla miłośników pływania na silniku, dla których liczy się komfort i nowoczesna sylwetka jednostki; w Roku Wisły namawiamy do żeglowania po rzekach, dlatego przypominamy zasady locji – działu wiedzy opisującego wody żeglowne i wybrzeża; MISTRZOSTWA EUROPY ORC W GDAŃSKU; wywiady „Żagli” – Bogusław Witkowski; na foku pod wiatr; nowe propozycje jachtowego wyposażenia; MY 44 – komfort na dwóch kadłubach; jak sztormować na Śródziemnym; Lofoty – STARYM do krainy trolli i sztokfiszy; Mistrzostwa Europy w klasach RS:X, 470 i Finn; przegląd najważniejszych wydarzeń żeglarskich na świecie.

  • Magazyn z tradycjami i ugruntowaną pozycją na rynku, wydawany od 1959 roku, porusza tematykę żeglarstwa i sportów wodnych.
  • W każdym numerze profesjonalne testy nowych konstrukcji jachtów oraz specjalistyczne poradniki będące kompendium wiedzy technicznej z zakresu żeglarstwa.
  • Najnowsze doniesienia z imprez żeglarskich organizowanych w kraju i na świecie (Puchar Ameryki, Volvo Ocean Race).
  • Wyczyny i osiągnięcia opisywane i relacjonowane przez najlepszych polskich żeglarzy i fachowców z wielu dziedzin, jak Karol Jabłoński czy Mateusz Kusznierewicz.
  • Locje, niezwykłe rejsy, porty i mariny to ciekawostki z działów śródlądowego i morskiego.
  • Realizacja licznych projektów dla dzieci i młodzieży, których celem jest edukacja przyszłych pokoleń żeglarzy.

czytaj więcej zwiń opis